Tegoroczny Web Summit to setki wydarzeń rozsianych po całej Lizbonie, które tętniły energią, pomysłami i dawały realną szansę na potencjalną współpracę!
Podczas otwarcia wydarzenia Paddy Cosgrave, CEO Web Summit, podkreślił, że Polska staje się jednym z liderów europejskiej sceny startupowej — a obecność silnej reprezentacji ze Śląska tylko potwierdza, że nasz region odgrywa w tym ważną rolę!
W tym globalnym wirze inspiracji śląscy przedsiębiorcy byli niezwykle widoczni i aktywni — prezentowali swoje rozwiązania, budowali relacje z partnerami z całego świata i inspirowali się najnowszymi trendami. Przez kilka dni całe miasto żyło technologią i przedsiębiorczością, dając uczestnikom szansę na rozwój dokładnie tych obszarów, które ich najbardziej interesują.
Dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali Śląsk w Lizbonie. Wasza energia, pomysły i zaangażowanie pokazują, że Śląsk to nie tylko przemysł – to nowoczesność, kreatywność i technologia przyszłości.
Do zobaczenia na kolejnej edycji Web Summit!
Zadanie realizowane w ramach Projektu „InterGlobal – internacjonalizacja przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego”, projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.
Photo: Paul Devlin/Web Summit via Sportsfile